השורד לצפייה ישירה | SeretVOD
השורד

השורד לצפייה ישירה

The Survivalist

54,283 צפו בסרט

שנת יציאה: 2015

ז'אנר : אימה, דרמה, מדע בדיוני, מתח

תרגום מובנה


השורד לצפייה ישירה

תקציר הסרט השורד

בעולם אכזר כשהאנושות עברה טראומה והערים הגדולות הושמדו, בני האדם התפלגו לקבוצות וחיו לעצמם בהתגוננות תמידית מקבוצות של בוזזים ופושעים רצחניים בכל פינה,הוא לא היה חלק מההתרחשויות הללו,הוא התרחק מהכל לאיזור הררי נידח וירוק,יצר לעצמו חווה קטנה ועיבד את האדמה לצרכיו האישיים, עד שיום אחד הופיעו בחווה הקטנה שלו אם ובת, האשה המבוגרת היתה מוכנה לעשות הכל על מנת להציל את ביתה בת ה18 מחרפת הרעב שבו היא היתה נתונה,אף לתת לו אותה לקיום יחסי מין תמורת מזון, עם הרבה חשד ופחד משני הצדדים הם מתחילים להתגורר יחד ולעבד את האדמה, אך גן העדן שיצרו לא החזיק הרבה זמן, כאשר, זרים הופיעו וחטפו את הצעירה,והוא היה חייב להלחם עליה.

אהבתי את הסרט. זה לא מדבר על נושא גדול. זה לא היה כיף או נחמד או היה סוף טוב, רק סיפור מסופר היטב. סרטים רבים מנסים להיות יותר ממה שהם, וזה לא היה אחד מהם. שחקנים משחקים היטב ויש להם חזות טובה.
3 דמויות ראשיות לא היו רמיזות של תקווה; הם היו שם רק מנסים לשרוד היום-יום. אני מעריץ של הז'אנר עם זאת, פעמים רבות, דבר זה הופך להיות מציאותי או מנסה לייצר זיכיון. ופשוט הצליח להיות סרט חזק.
בהחלט סרט טוב לראות. אני חושב השורד אומר אולי 20 שורות בסרט הזה אבל הוא ממלא את התפקיד מושלם. אני אוהב את העובדה שזה היה קשה לחזות לאיזה כיוון הסרט הולך. רק עוד סרט יתר על המידה. תיהנו.

צפייה נעימה!!!

You may also like...

0 thoughts on “השורד”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.