נעורים לצפייה ישירה | SeretVOD
נעורים

נעורים לצפייה ישירה

Youth

54,283 צפו בסרט

שנת יציאה: 2015

ז'אנר : דרמה

תרגום מובנה


נעורים לצפייה ישירה

תקציר הסרט נעורים

רד, מנצח ומלחין מפורסם שפרש מעולם המוזיקה, נמצא בנופש במלון יוקרתי לרגלי האלפים. איתו במלון נמצא חברו הותיק מיק, במאי שעובד על תסריט לסרט האחרון שלו. יחד הם מתבוננים בסקרנות על חייהם, על חיי ילדיהם, על אמנות, יופי, אלוהים, כדורגל ושאר אורחי המלון המגוונים. בעוד מיק עובד במרץ על סרטו לפרד אין שום כוונה לחזור לקריירה המוזיקלית שלו, אבל יש מי שמוכן בכל מחיר לשמוע אותו מנצח שוב.

פאולו סורנטינו מוכיח להיות אדון לקולנוע ולא מצליח לאכזב. הסיפור מתרחש במקום מבודד ככל הנראה: מלון יוקרתי בהרים של שווייץ מיושב בעיקר על ידי אמנים ואנשים מעסקי השעשועים (סקרנית ההתייחסות למראדונה, הודה בסורנטינו במהלך נאום קבלת פרס האוסקר).

נוער הוא סרט מכרז בשני הדמויות ונושאים: מזדקן והפחדים הקשורים אליו הם משותפים לכל הגברים. פרד (מייקל קיין) הוא איש זקן שעדיין יש לו הרבה קורה בחייו: יש לו להתמודד עם אהבה, זוגיות, משפחה והקריירה שלו. הדבר היחיד שהופך אותו שונה מהאנשים הצעירים שהקיפו אותו הוא שהוא מודע לזיכרון. זוהי דרך זיכרון שהוא איבד ושהוא מנסה להחזיר לעצמו את זהותו. כולם בסרט הוא בחיפוש אחר זהות: הניגוד בין איך שאנשים רואים אותם ואת מה שהם רוצים לראות.

התסריט מורכב ואינטנסיבי ומסיבה זו לפעמים קשה לעקוב. אהבתי את האירוניה סורנטינו תמיד מעמיד בסרטיו: דרך סוריאליזם הוא מסוגל להביע את האנושות בדרך פשוטה אך עדיין יפה. כל השחקנים מספק הופעות גדולות וצילום סופג כמו תמיד.

צפייה נעימה!!!!

You may also like...

0 thoughts on “נעורים”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.