על גופתה המתה לצפייה ישירה | SeretVOD
על גופתה המתה

על גופתה המתה לצפייה ישירה

Over Her Dead Body

54,283 צפו בסרט

שנת יציאה: 2008

ז'אנר : פנטזיה, קומדיה, רומנטיקה

תרגום מובנה


על גופתה המתה לצפייה ישירה

תקציר הסרט על גופתה המתה

קייט (אווה לונגוריה, "עקרות בית נואשות") והנרי (פול ראד, "בתול בן 40") היו אמורים להתחתן ולחיות באושר. למרבה הצער, קייט פוגשת בסיום טראגי כשתגליף קרח שהוכן בעבורה ע"י פסל (סטיבן רוט, "דודג'בול") נופל עליה והורג אותה. אחותו של הנרי, קלואי (לינדסי סלואן, "סברינה המכשפה הצעירה") משכנעת אותו ללכת למדיום בשם אשלי (לייק בל, "ממעמקים") שתוכל לעזור לו להתגבר על מותה של קייט, אך ככל שהזמן עובר הנרי ואשלי מתאהבים. זה מאוד מצער בשביל אשלי, שאפילו שקייט כבר מתה, היא מסרבת להמשיך הלאה בחייה ולקבל את מה שקורה..

בניגוד גמור לדעות של הביקורת אחרת, הסרט הזה בעצם היה טוב באופן מפתיע! הלכתי בחוסר רצון לראות אותו וצפוי להיות משועמם על ידי קלישאות, בדיחות ברורות והגזמה. עם זאת, לאחר 5 דקות מצאתי את עצמי באמת צוחק ונהנה המשחק המרענן. רק עם אחד איסור פרסום 'הומור שירותים', במהלך המלח הגוף שלה מצליח לבוא דווקא עם תרחישים מציאותיים מצחיקים ומבלי להרוס כל דבר יותר מדי, חלק מהרגעים מעורבים בעלי חיים מצחיקים.
המרכיבים העיקריים של סרט טוב הם כל מה שיש; תסריט, הבמאי ושחקנים ולעומת כמה ניסיונות האחרונים אחרים בקומדיה רומנטית, הסרט הזה עומד גבוה.

צפייה נעימה!!!

You may also like...

0 thoughts on “על גופתה המתה”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.