פיץ בלאק לצפייה ישירה | SeretVOD
פיץ בלאק

פיץ בלאק לצפייה ישירה

Pitch Black

54,283 צפו בסרט

שנת יציאה: 2000

ז'אנר : אימה, אקשן, הרפתקאות, מדע בדיוני, מתח, פנטזיה, פעולה

תרגום מובנה


פיץ בלאק לצפייה ישירה

תקציר הסרט פיץ בלאק

אי שם בעתיד הלא רחוק, נאלצת הטייסת פריי (מיטשל) לבצע נחיתת אונס עם החללית שלה על כוכב מרוחק במהלך טיסת חלל שיגרתית. רוב הצוות נהרג והשאר נמלטים. ויליאם ג"ונס (האוזר) נותר ללא פגע, אך כמוהו גם האסיר שלו, הרוצח רידיק (דיזל). הכוכב אליו הגיעו הוא צחיח וחסר חיים – מאיים ומסתורי. אך עם רדת הלילה הכל משתנה, והניצולים, העסוקים בהכרת הכוכב אליו הגיעו, יגלו שעל מנת לשרוד עליהם להתאחד. כי הם לא לבד על הכוכב – תושביו האמיתיים מחפשים טרף קל בתוך החושך הלוהט של הלילה…

מה- 10 שניות הראשונות של Pitch Black הייתי מכור. אני נכנסתי לחשיבה הסרט הזה שזה יהיה סתם עוד סרט מדע בדיוני זול. במקום זאת מצאתי מאוד משעשע, על קצה המושב שלך, מעורר מחשבה סרט פעולה. הסרט חורג קפיצי האפקטים מיוחדים הבסיסי שלך. השחקנים הם מדהימים, Radah מיטשל (אמנות גבוהה, אהבה ואחר ..) כפריי הוא באמת שמחה לצפות על מסך, ואילו ין דיזל כRiddeck כל כך שובה לב שאתה גוסס רק כדי לשמוע אותו שוב.
המראה של הסרט הוא לקיחת נשימה, לעומת של בלוז, צהוב וכתומים בשל שלוש השמשות שונות הוא מדהים. אחרי חשכת הערב השלמה. אני באמת ממליץ על כל חובב של הסרטים הזרים או ראדה מיטשל (וזו הסיבה שהלכתי לראות אותו) כדי לבדוק את הסרט הזה. אני בטוח שעד הסוף אתה מסתכל על החושך בדרך חדשה לגמרי.

צפייה נעימה!!!

You may also like...

0 thoughts on “פיץ בלאק”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.