קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים לצפייה ישירה | SeretVOD
קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים

קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים לצפייה ישירה

Captain America Civil War

54,283 צפו בסרט

שנת יציאה: 2016

ז'אנר : כללי

תרגום מובנה


קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים לצפייה ישירה

תקציר הסרט קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים

בעקבות האירועים המתרחשים ב"הנוקמים:עידן אולטרון", מנהיגי העולם מחליטים להעביר הצעת חוק שתפקח על פעילות גיבורי העל. הדבר גורם למחלוקת בקרב צוות "הנוקמים" שמתחלקים לשתי קבוצות – התומכים באיירון מן מול התומכים בקפטן אמריקה, מה שגורם לקרב ענק בין בני הברית לשעבר.

אבל איזה סרט! איזה סרט מדהים, כל דקה, כל שנייה לא הייתה אלא בידור טהור ותהילה קולנועית. מלחמת אזרחים לא ממש לשחזר את ההמשך העצום של הנוקמים, אבל זה מגיע קרוב מאוד – זאת, הוא בסופו של דבר בסרט המעולה. הקולנועי מארוול, קפטן אמריקה היא נסיעת ריגוש ללא הפסקה. סצנת התעופה היא אחד קלעי הפעולה הטובים ביותר חסד היקום הקולנועי הפלא, ואת האופן שבו הוא כוריאוגרפיה וצילום הוא מעבר מרהיב. תחושת המבוכה ילדותית ואת האדרנלין שהתרחש במהלך הסרט.
עם זאת, כמו במסורת עם רוב סרטי מארוול – הרשעים הם עניים מאוד. מארוול נראה שיש בעיות עקביות בייצור רשעים הגונים, וזה בהחלט לא יוצא מן כלל. עם זאת, הוא מרכיב די מינורי של הסרט, כולם נסלחים. זה מרגש, מתוח, ואת פיצוץ מוחלט של זמן. עבור לא רגע אחד הייתי משועמם או אדיש. כפי שדברים נראים, קפטן אמריקה: מלחמה האזרחים עשויה להיות רק אחד מסרטי הקומיקס הגדולים של כל הזמנים.

צפייה נעימה!!!

You may also like...

One thought on “קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים”

  1. This is great blog, I will certainly be back.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.