21 לצפייה ישירה | SeretVOD
21

21 לצפייה ישירה

21

54,283 צפו בסרט

שנת יציאה: 2008

ז'אנר : אקשן, דרמה, פעולה, פשע

תרגום מובנה


21 לצפייה ישירה

תקציר הסרט 21

בן קמפבל (ג'ים סטרג'ס) הוא סטודנט מבריק אך ביישן במכון הטכונולוגי הנחשב MIT. קמפבל זקוק נואשות לכסף עבור שכר הלימוד שלו, ומוצא אותו – בקלפים. קמפבל מגויס לקבוצה של סטודנטים חכמים במיוחד מהמכון, שיוצאת בכל סוף שבוע ללאס ווגאס. הם מצוידים בזהויות בדויות ובידע שהופך את שולחנות הבלק-ג'ק ממלכודות דבש לתיירים למקור הכנסה – היכולת לספור קלפים ולחשב הסתברויות. מנהיג החבורה הוא מיקי רוזה (קווין ספייסי), פרופסור מאוד לא מן המניין למתימטיקה וגאון סטטיסטיקה. הם מפתחים שיטה סמויה לסימנים ביניהם, ובתוספת הידע שלהם בסטטיסטיקה ומוחותיהם המבריקים, הם יכולים לזכות במיליונים. הכסף הגדול, אורח החיים הווגאסי וחברתו לצוות ג'יל טיילור (קייט בוסוורת') מפתים את קמפבל לדחוף את הגבולות יותר ויותר, ותמיד להשאר צעד אחד לפני מאבטחי הקזינו.

"21" כדאי לראות ביום שישי בערב או בשבת חסר מנוחה עם חברים, אבל זה לא משהו יותר מזה. בסרט מופיעים שחקנים כמו קווין ספייסי ולורנס פישבורן, כמו גם ערכים נחמדים מההרכב הידוע פחות.
עם זאת, לא צריך להיות מומחה בסרטים בשביל להבחין כמה קווים נוראים יותר. "זה היה תוכנה מרשימה" .
והזרימה של העלילה היא כאב קלישאה, עד הסוף שבו דברים הם אמנם די צפויים. הסוף היה צפוי, אבל זה עבד ועשה לנקודתי עלילה קודמות שהיו צפויים.
"21" הוא משעשע, זהו זה. לא פחות ולא יותר.

צפייה מהנה!!

You may also like...

0 thoughts on “21”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.